Μπορείτε να δείτε την παλιά σελίδα του ΕΚΦΕ εδώ.

Arrow up
Arrow down
29 07 2020

Αποτελέσματα EUSO

Το προηγούμενο Σάββατο 8-12-2018, στους χώρους του ΕΚΦΕ στην Αργυρούπολη διεξάχθηκε ο τοπικός διαγωνισμός EUSO2019.
Φέτος φιλοξενήσαμε και τις ομάδες του Ηρακλείου επειδή για τεχνικούς λόγους δεν ήταν δυνατόν να γίνει ο διαγωνισμός στον γειτονικό νομό.
Στον Ρεθεμνιώτικο διαγωνισμό συμμετείχαν πέντε ομάδες από τα σχολεία :1ο ΓΕΛ, 2ο ΓΕΛ, 3ο ΓΕΛ, ΓΕΛ Πανόρμου και Πειραματικό Λύκειο. Νικήτρια ανακυρήχτηκε η ομάδα του Πειραματικού Λυκείου που αποτελούνταν από τους μαθητές:
Κάβουρα Μαρία Παυλάκης Κωστής και Τζανιδάκη Σμαράγδη.
Οφείλουμε να συγχαρούμε όλους τους μαθητές, καθώς και τους συναδέλφους που τους προετοίμασαν, για τη συμμετοχή τους και να ευχηθούμε στην νικήτρια ομάδα καλή επιτυχία κατά τη συμμετοχή της στον Παννελλήνιο διαγωνισμό, στον οποίο θα εκπροσωπήσει το νομό μας.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn